Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Alma

Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Alma

Bildiğiniz gibi Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile randevu alma sistemine geçmiştir. Bu yüzden Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu arayarak randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak istediğiniz devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu sistemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı  sonsuz teşekkür ederiz.

2. Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi İnternetten randevu almak için; Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Online Randevu alma, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...