Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma

Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma

Bildiğiniz gibi Ankara Numune Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile randevu alma sistemine geçmiştir. Bu yüzden Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Ankara Numune Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu arayarak randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak istediğiniz devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu sistemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı  sonsuz teşekkür ederiz.

2. Ankara Numune Hastanesi İnternetten randevu almak için; Ankara Numune Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Ankara Numune Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Ankara Numune Hastanesi Online Randevu alma, Ankara Numune Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Ankara Numune Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Ankara Numune Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Ankara Numune Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Ankara Numune Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Ankara Numune Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

One Response Yorum "Ankara Numune Hastanesi Randevu Alma"

  1. behçet kemerli dedi ki:

    Sayın yetkili
    Eskiden internet aracılığıyla istediğim hastaneden randevu alabiliyordum. Son günlerde randevu almak olanaksızlaştı. Neden acaba? Her şeyi doğru giriyorum. Bir imleç çıkıyor sürekli çalışıyor.

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...