Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bilindiği gibi Antalya Atatürk Devlet Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile randevu alma sistemine geçmiştir. Bu yüzden Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Almak için yapılması gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu arayarak randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak istediğiniz devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu sistemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı siz ziyaretçilerimiz adına teşekkür ederiz.

2. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İnternetten randevu almak için; Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Sayfanın konu başlıkları: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma, dahiliye randevu alma, İnternetten Randevu Alma, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma,Hariciye , Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi radyoloji randevu,Göz Randevu Alma, Üroloji, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

2 Yorum "Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma"

  1. melike dedi ki:

    cildşm için geliyorum

  2. ganime dedi ki:

    yaınlanmasını istemiyorum cevaben dönerseniz sevinirim

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...