Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Sağlık bakanlığının son düzenlemesi ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile randevu alma sistemine geçmiştir. Bu yüzden Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Almak için yapılması gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu arayarak randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak istediğiniz devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu sistemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı siz ziyaretçilerimiz adına teşekkür ederiz.

2. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten randevu almak için; Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, dahiliye randevu alma, İnternetten Randevu Alma, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu alma, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefondan Randevu Alma,Hariciye , Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji randevu,Göz Randevu Alma, Üroloji, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

One Response Yorum "Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma"

  1. MUSTAFA ESER dedi ki:

    ben nefroliji hastasıyım internetden randevi alamiyorm,hastahaneye 90 km.mesfede bir köyde oturuyorum,182 yi arayorum orasıda yasaklandı diyor,ben varasaya kadar doktorlar doluyor.bilgi veriseniz memnun kalırım.

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...