Brezilya Fönü Zararları Ve Nedenleri

Brezilya fönü zararlı mı

Düz saçlara sahip olmak için kullanılan, yaptırılan Brezilya fönü zararları ve nedenleri. 

Hiç şüphesiz birçok insanın en fazla dikkat ettiği konulardan birisi de kişisel bakım konusudur. Kişisel bakımına dikkat eden bir kimse toplum içerisinde de fazlası ile ön plana çıkmaktadır. İnsanların birbirlerini yargılarken dış görünüşlerini de önemsiyor olmaları bu alanda önemli bir rol oynamayı başarmaktadır.

Baktığımız zaman da genel olarak saç bakımının bu konuda oldukça önde geldiği ortadadır. Saçlara yapılan doğal bakımın yanı sıra Brezilya fönü  gibi de doğallığın dışında uygulamalar bulunmaktadır. Birçok kişinin adını duyduğu anda hakkında bilgi sahibi olmadığı bu fön tarzı Brezilya’da uygulanmak ile birlikte ülkemizde ve diğer başka ülkelerde de uygulanabilmektedir. Genel olarak saçın düzleştirilmesi amacı ile yapılan bu fön yaptırdığınız yere ve kullanılan malzemeye göre 250 TL ile 750 TL arasında değişim gösterebilecek fiyatlara da sahiptir. Çoğu kimsenin hakkında fazla bilgi sahibi olmaması ise bir takım sıkıntıları da beraberinde getirmektedir.

Tahmin edileceği üzere saçların çok da doğal olmayan bir yöntem ile zorluk ile düzleştirilmesi ve şekil verilmesi pek de yararlı bir uygulama olmayacaktır. Brezilya fönü ile ortaya çıkan ve kullanılan maddeler arasında kanserojen riski de taşıyan bir takım maddeler olduğu da ortaya çıkmıştır. Elbette durumun bu hale gelmesinde sahte ve ucuz ürünlerin fazlası ile etkisi vardır. Uzmanlar tarafından en iyi şekilde uygulamalar yapıldığı takdirde ise herhangi bir sorun yaşanmadan saçları çok iyi şekillere sokmak ve düzleştirmek mümkündür.

Kategoriler: Kadınca, Sağlık

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...