Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma

Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı tarafından Büyükçekmece Devlet Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile online randevu alma düzenine geçmiştir. Bu yüzden Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu tuşlayarak operatör den randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak Büyükçekmece Devlet Hastanesi veya istediğiniz başka devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu yöntemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

2. Büyükçekmece Devlet Hastanesi İnternetten randevu almak için; Büyükçekmece Devlet Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Büyükçekmece Devlet Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Büyükçekmece Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Büyükçekmece Devlet Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...