Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma

Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı tarafından Devrekani Devlet Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile online randevu alma düzenine geçmiştir. Bu yüzden Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu tuşlayarak operatör den randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak Devrekani Devlet Hastanesi veya istediğiniz başka devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu yöntemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

2. Devrekani Devlet Hastanesi İnternetten randevu almak için; Devrekani Devlet Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Devrekani Devlet Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Devrekani Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Devrekani Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Devrekani Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Devrekani Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Devrekani Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Devrekani Devlet Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Devrekani Devlet Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

One Response Yorum "Devrekani Devlet Hastanesi Randevu Alma"

  1. Muzo dedi ki:

    Devlet sanırım bu verileri Kastamonu Devrekani ilçesinden falan aldı……

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...