Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?

Dizimag Neden Açılmıyor ? 11 Aralık 2013 dizi-mag.com’a Ne Oldu ?

Son 1 haftadır ülkemizin en popüler online dizi izleme sitelerinden biri olan Dizi-Mag.com sitesine ulaşamıyoruz. Siteye girmeye çalıştığımız zaman “An error occurred on the server when processing the URL.” hatası ile karşılaşıyoruz. Peki bunun sebebi nedir?  neden dizi-mag açılmıyor ? Malesef  Dizi-Mag.com, Adana 1.Sulh Ceza Mahkemesinin aldığı kapatma kararı ile tamamiyle kapatıldı.

dizimag kapatıldı resim

Dizi-mag.com Neden Kapatıldı ?: Ülkemizde çok fazla tekipçisi olan ve yabancı dizilerin hemen hemen hepsini sorunsuzca izleyebildiğimiz dizi sitesine giren ziyaretçilerin karşısına bugün Adana 1. sulh ceza mahkemesinin kapatma kararı yazısı ile karşılaşıyorlar. Kapatma sebebi olarak aşağıdaki metin karşımıza çıkıyor. 

Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi Adana 1. Sulh Ceza Mahkemesi’nın 22.11.2013 tarihli 2013/2540 D.İş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir.”

Peki bundan sonra ne olacak Dizi-mag.com başka isimle yeniden açılacak mı ?

Dizi-mag.com sitesi yabancı dizileri türkçe alt yazılı sorunsuz olarak, kaliteli bir biçimde ziyaretçilerine aktarması oldukça beğeni toplamıştı. İnternet sitesinin kapatılması sitenin takipçilerini ve yabancı dizi izleyenleri oldukça üzdü, telif hakları ihlali sonucu kapatılan Dizi-mag.com internet sitesinin açılıp açılmayacağı henüz bilinmiyor. Dizimag yöneticilerinden bir açıklama gelirse buradan sizlere aktaracağım.

Başta dizimag1.com‘du sonra dizimag2.com yaptılar ancak açtıkları hiç bir siteye şuan ulaşılamıyor. Dizimag3.com açılacakmı bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: Güncel

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

One Response Yorum "Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?"

  1. #DizimagiRahatBırak dedi ki:

    #DizimagiRahatBırak Tagine destek olun !!

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...