Facebook Görüntülü Arama Kamera Kurulumu Nasıl Yapılır

Facebook Görüntülü Arama Kamera Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Facebook üzerinden görüntülü arama yapmak için kamera kurulumu nasıl yapılır ?

Çoğu insanın İnternet üzerinden artık dünyanın diğer ucundaki bir insan ile bile görüntülü konuşabiliyor olması teknolojinin nasıl bir gelişim içerisinde olduğuna açık bir göstergedir. Baktığımız zaman da bu durumu en iyi şekilde özetleyen konulardan birisi de hiç kuşkusuz Facebook ağı sayesinde dünya üzerinde oluşan iletişim çılgınlığıdır.

Birçok insanın artık yaş gözetmeksizin İnternet ile ilgili olması da sohbet anlamında yeni boyutların oluşmasına neden olmuştur. Facebook üzerinden görüntülü konuşma yapmak da bunlardan birisidir. Çoğu kişi fazlası ile bu uygulamayı kullanmak ile birlikte yakınlarına da tavsiye ederek yayılmasını sağlamaktadır. Facebook profiliniz den birisi ile mesajlaşırken görüntülü arama yap şeklinde bir simge dikkatinizi çekecektir. Tıkladığınız takdirde site size yeni bir kurulum dosyası indirmesi gerektiğini ve bunu kabul edip etmediğini soracaktır.

Facebook Görüntülü Arama Nasıl Resimli Anlatım

Kabul ettiğiniz takdirde Facebook’un görüntülü konuşma eklentisi bilgisayarınıza kurulmak üzere inecektir. Bunu indirmediğiniz takdirde site üzerinden görüntülü konuşma yapmanız da maalesef mümkün değildir. İndirip kurulum işleminize geçtiğinizde ise hiç zor olmayan birkaç işlem sizi bekleyecektir. Öncelikli olarak tüm programlarda olduğu gibi sözleşmeyi kabul etmeniz ve ileri demeniz yeterli olacaktır. Tüm kurulumlar tamamlandıktan sonra ise siz tarafından karşıya görüntülü konuşma isteği gönderilecektir. Bu istekten sonra karşı taraf da kabul edince İnternet hızınız dahilinde çok iyi bir bağlantı sizi bekleyecektir. Facebook üzerinden görüntülü konuşma da böylelikle sizin emrinize girmiş olacaktır.

Kategoriler: Nasıl Yapılır, Sosyal Ağlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Facebook Hesap Bilgileri Yedekleme Nasıl Yapılır Facebook Hesap Bilgileri Yedekleme Nasıl Yapılır
Facebook Oyun İsteklerini Engelleme Nasıl Yapılır? Facebook Oyun İsteklerini Engelleme Nasıl Yapılır?
Facebook Gelen Mesajları Engelleme Facebook Gelen Mesajları Engelleme

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...