Farmville Para Hilesi

Farmville Para Hilesi
farmvilla hileleri
Evet arkadaşlar tüm dünyayı kasıp kavuran Farmville oyununun herkes para hilesini arıyor. Efendim öncelikle para hilesi aramadan önce düşünelim.
 
Normalde farmville kurucuları oyunda ayrıcalık sahibi olmak için kullanılan paraları gerçek para karşılığında satıyor. E peki adamlar para kazandığı bir işten milletin hile yaparak kazanmasına izin verirmi? bunun önlemini almazmı ?
 
İkinci bir olay varsayalımki böyle birşey var biz bu şekilde hile yaptığımızda farmville kurucularının hakkını gasp etmiş olmazmıyız. Lütfen arkadaşlar bu konu üzerinde sizleri düşünmeye davet ediyorum.
 
Ayrıca internet üzerinde birkaç site üzerinde araştırma yaptım ve videolu anlatımı dahi yapılan yöntemlerin hiçbiri işe yaramıyor. Videolu anlatımda yapılanı yaptığınızda 1 dakikalığına para geliyor ve sonra hemen gidiyor.

Kategoriler: Oyun Dünyası, Sosyal Ağlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

One Response Yorum "Farmville Para Hilesi"

  1. tp dedi ki:

    FarmVille Sınırsız Para hilesi programı. Nasıl çalıştığını yazdım. Tıklayıp normal indirme kısmından indirebilirsiniz.

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...