Gelinlik Modelleri 2013 Yeni Tasarımlar

Gelinlik Modelleri 2013 Yeni Tasarımlar

2013 Gelinlik Modelleri Yeni Moda

Bu sayfamızı ziyaret ettiğinize göre evlilik hazırlıklarına başladığınızı tahmin ediyoruz. Klasik olacak ama gelinlik giymek tabi her genç kızın hayalidir. Bu bağlamda siz değerli ziyaretçilerimiz için birbirinden şık ve bir o kadar güzel Gelinlik Modellerini araştırdık ve 2013 Yeni Tasarım Gelinlik resimlerini yazımızın devamında paylaşıyoruz.

2013 Gelinlik Modellerini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Gelinlik modelinizi seçerken fiziğiniz, karakteriniz, düğün mekanı dikkate alınarak uygun tarzı belirlemelisiniz. 2013 Gelinlik modeli belirlerken damat adayı ile yan yana durduğunuzda fiziki görünüm uyumu dikkate almalısınız. Gelinlik tarzınızı belirlerken mevsimi de göz önüne alabilirsiniz.

Bahar gelinlikleri; cıvıl cıvıl çiçekli, ince kumaşlar, uçuş uçuş tüller, hafif renkli süslemelerden oluşabilir. Yaz gelinlikleri; ince tüllü kumaşlardan, çiçek aksesuarlı, straplez dekolte gelinlikler tercih edebilir. Sonbahar gelinlikleri daha romantik soft bir hava vermeli, dantel ve krem rengi ağırlıklı olabilir.

Kış gelinlikleri; kumaş tercihleri saten, tafta, ziberlin, biraz daha ışıltılı ve pırıltılı gelinlik tercih edebilir.

Gelinlik alırken mümkünse katalogdan model seçerek değil üzerinizde deneyip beğenerek karar vermenizde fayda vardır. Yakın çevreden etkilenmek yerine uzman kişiden fikir almak daha doğru tercih yapmanızı sağlar.

2013 Gelinlik Modelleri, Resimleri

Kategoriler: Kadınca

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...