Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bildiğiniz gibi Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile randevu alma sistemine geçmiştir. Bu yüzden Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu arayarak randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak istediğiniz devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu sistemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı  sonsuz teşekkür ederiz.

2. Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi İnternetten randevu almak için; Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

One Response Yorum "Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma"

  1. senol atak dedi ki:

    sizden ricam benim çocugum uyuşturucu kullanıyor ama sigortalı bir işte çalışıyor bundan kurtulmak için gölbaşındaki hastanenizde bu illetten kurtulmasını saglamak istiyorum bazende ğıskoleji bozuklugu var bana yardımcı olabilirmisiniz allah rızası için sizden bilgi istiyorum acil neyapacagımı şaşırdım elde ne var ne yok harcadım ne yapmam gerekir bana bilgi verin

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...