Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Alma

Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı tarafından Göztepe Kadıköy Polikliniği randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile online randevu alma düzenine geçmiştir. Bu yüzden Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu tuşlayarak operatör den randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak Göztepe Kadıköy Polikliniği veya istediğiniz başka devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu yöntemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

2. Göztepe Kadıköy Polikliniği İnternetten randevu almak için; Göztepe Kadıköy Polikliniği İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Göztepe Kadıköy Polikliniği ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Göztepe Kadıköy Polikliniği Online Randevu alma, Göztepe Kadıköy Polikliniği Randevu nasıl alınır randevu almak, Göztepe Kadıköy Polikliniği Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Göztepe Kadıköy Polikliniği Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Göztepe Kadıköy Polikliniği kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Göztepe Kadıköy Polikliniği radyoloji randevu, Üroloji, Göztepe Kadıköy Polikliniği Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...