GTA V Hakkında Yeni Bilgiler

GTA 5 Hakkinda Yeni Bilgiler

Oyun severlerin sabırsızlıkla beklediği GTA 5 hakkında son gelişmeler.

Rockstar Games’in kuşkusuz en çok konuşlan ve de oynanan oyun serisi GTA olarak bilinmektedir. Özellikle de Eylül ayında piyasaya çıkacak olan GTA V tüm zamanların en büyük bekleyişine sahne olmaktadır. Birçok oyun sever’in henüz oyun çıkmadan aylar önce ön sipariş vermesi de bunun en net göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Elbette her geçen gün neticesinde yeni fotoğraf ve trailerin çıkması da birçok kişi daha da fazla heyecanlandırmaktadır. Oyun hakkındaki temel bilgiler artık hemen hemen belli olmak ile birlikte tek eksik oyunun oynanması konusundadır. Çoğu kişinin oyunu oynamak için sabırsızlık ile bekliyor olmasındaki en büyük etken de hiç kuşkusuz öncesindeki bilgilerin aşırı meraklandırıcı olacağıdır.

Oyun hakkında net ve güncel bilgilere baktığımız da karşımıza yine bir San Andreas tarzı oyunun olduğu görülmektedir. Oyunda üç karakter ile ilerliyor olmak ve yüzlerce görevin bulunması da yine oyunu çekici yapan ve meraklandıran bir konu olarak dikkat çekmektedir. Bunların dışında uyuşturucu ticareti gibi fazlası ile meraklandırıcı bir o kadar da tehlikeli görünen görevlerin bulunması da oyuna aşırı bir heyecan katmaktadır. Durum böyle olunca da birçok kişinin daha şimdiden sabırsızlanması ve yapılan haberlere göre milyonlarca kişinin ön sipariş vermesi olağan karşılanmaktadır. Eylül ayında ise birçok soru işareti son bulacak ve serinin şu ana kadar en fazla ilgi ile beklenen oyunu GTA V sahneye çıkacaktır.

Kategoriler: Oyun Dünyası

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...