İphone 6 Hakkında Son Gelişmeler

İphone 6 hakkında son haberler

Merakla beklenen İphone 6 hakkında son gelişmeler nelerdir.

Cep telefonlarının popülarite açısından fazlası ile önem taşıdığı bu dönemlerde sürekli yeni söylentilerin ortaya çıkması da çok olağan bir durumdur. Özellikle de dünya üzerinde cep telefonu anlamında güncel olarak iki dev halinde bulunan Samsung  ve Apple’nin yeni çıkartılacakları modeller doğrudan sızıntıya uğrayabilmektedir.

Elbette kitlenin büyük olmasından dolayı yalan haberlerin de çok çabuk şekilde yayılması bu durumun olumsuz taraflarından birisi olarak dikkat çekebilmektedir. iPhone 6 da aynı şekilde dedikodu ile ortaya atılmış bir haber olarak gösterilmektedir. Hiç bir resmi açıklama olmamasına rağmen bir takım duyumlar ise telefon hakkında bilgileri bize vermektedir.

Yarışın kızışması ile rakipler sürekli olarak da yeni ve çığır açan özellikler ile insanların karşısına çıkmak istemektedir. Özellikle de birçok firmanın yeni telefonlarda farklı özellikler arayışında olması bu durumun en net göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişinin yeni çıkan telefonlara bir an önce ulaşmak istemesindeki en önemli amaçlardan birisi de budur.

İnsanların yeni çıkan bir cep telefonunu çekici bulması da iPhone 6 gibi henüz resmi açıklaması yapılmayan ürünlerin çabuk yayılmasına neden olmaktadır. Yeni gelecek bu modelde elbette beklenti de yüksek görünmektedir. Özellikle de 128 GB hafıza gibi birçok konu mevcuttur. Ekran yapımında da yeni bir teknoloji kullanılacağı bu açıdan önemli konulardan birisidir. En iyi şekilde bu alanda takipte olmak ise fazlası ile yararlı olacaktır.

Kategoriler: Gsm Dünyası

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

iPhone’um Bozuldu Ne Yapmalıyım ? Garanti Koşulları Neler ? iPhone’um Bozuldu Ne Yapmalıyım ? Garanti Koşulları Neler ?
Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...