İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Alma

İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı tarafından İstanbul Marmara Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile online randevu alma düzenine geçmiştir. Bu yüzden İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu tuşlayarak operatör den randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak İstanbul Marmara Hastanesi veya istediğiniz başka devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu yöntemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

2. İstanbul Marmara Hastanesi İnternetten randevu almak için; İstanbul Marmara Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

İstanbul Marmara Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: İstanbul Marmara Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, İstanbul Marmara Hastanesi Online Randevu alma, İstanbul Marmara Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, İstanbul Marmara Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, İstanbul Marmara Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, İstanbul Marmara Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, İstanbul Marmara Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, İstanbul Marmara Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...