Karasu Otelleri

Karasu Otelleri

İstanbul’a yakın tatil mekanlarından biri de, Sakarya ili’ne bağlı Karasu ilçesi. Yakın çevresi için önemli bir tatil mekanı olan Karasu, birkaç günlüğüne tatil yapmak isteyen İstanbulluların da favori tatil mekanları arasında yer alıyor. Gelişmiş bir pansiyonculuk hizmetinin olduğu Karasu’da, 10’a yakın otel ve 20’den fazla pansiyon ile tatil hizmeti verilmektedir.

Yaz aylarında birçok tatil beldesine oranla serin olan Karasu, yazlıkçıların da uğrak merkezleridir. Ege ve Akdeniz’deki gibi kavurucu sıcakların yanı sıra, Karasu’da özellikle bir ağacın altında saatlerce sakin ve serin bir şekilde oturabilirsiniz. Yeşil ve maviyi huzurla birleştiren Karasu, sahil olduğu göller, göl çevresinde yetişen bitkiler ve kuşları ile bir turizm cenneti haline gelmiştir. İstanbul’dan ve Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerine hizmet veren Karasu’da, her bütçeye ve her zevke göre otel ve pansiyon bulmak mümkün.

Karasu Otelleri

Karasu’nun en eski otellerinden birisi olan Karasu Otel, 1990 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fiyatları 90 TL’den başlayan otelde, 400 kişilik kapasite mevcuttur. Büyük bir havuzu bulunan mekanın, yazlık ve kışlık restoranları da bulunmaktadır.

Karasu Otelleri

Gecelik 90 TL kimileri için ekonomik kimileri için pahalı görünebilir. Siz daha uygun bir otel arıyorsanız, Vizyon Resort Otel’i tavsiye edebiliriz. Geceliği 70 TL olan mekanda, 17 oda, 28 adet de suit oda bulunmaktadır. Ayrıca balayı çiftleri için de 1 oda bulunmaktadır. Misafirlerinin rahatına ve konforuna göre dizayn edilen otel, Karadeniz’in incisi olarak gösterilen Karasu’nun ekonomik ama kaliteli otellerinden birisidir.

Karasu Otelleri

Karasu’nun en büyük ve en kaliteli otellerinden birisi olan Otel Carpe Diem Diamond, 2010 yılından bu yana tatilcilere hizmet vermektedir. Gecelik fiyatları 120 TL’den başlayan otelde, 250 kişilik restoran, büyük bir havuz, yaklaşık 750 kişiye hizmet verebilecek bir disko ve aquaparklar mevcuttur. Çocukları da düşünen tatil mekanında, hem İstanbul’a yakın olacak, hem de Türkiye’nin en güzel tatil beldelerini aramayacaksınız.

Yakın zamanda tatil planlarınız varsa İstanbul’a yakın tatil mekanı arıyorsanız Avşa Adası Yazlık Fiyatları ve Avşa Eğlence ve Gece Hayatı hakkında yazmış olduğum makaleleri mi okuyabilirsiniz.

Kategoriler: Gezi - Seyahat

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

İstanbul’a Yakın Doğa Yerleri İstanbul’a Yakın Doğa Yerleri
2013 Şile Otel ve Pansiyon Fiyatları 2013 Şile Otel ve Pansiyon Fiyatları

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...