Kısmetli Balıkçı, Boş Çekmiyor

Saniyede bir balık tutma resim

Kısmetli Balıkçı, Boş Çekmiyor

Her attığını tutan dedikleri bu olsa gerek. (O her attığını vuran olmasın :D) her neyse! Kendi çapımda balık tutan ben aşağıda paylaştığım videoyu izleyince şaşkına döndüm nasıl bir göldür orası nasıl bir balık tutmadır bu. Ben dahil her balıkçı, balık tutmaya çıktığında eve eli boş dönmek istemeyiz. Bu bağlamda baya bir uğraşırız mesela oltayı suya sallarken açısına kadar dikkat ederiz, Ama aşağıdaki video öyle değil balıkçı oltayı suya değdirmesi yetiyor sanki balıklar intihar edercesine oltaya atlıyorlar.

İşte deyim yerindeyse saniyede bir balık tutan balıkçının inanılmaz videosu…

İnşallah bundan sonra bizde bu balıkçı kadar kısmetli oluruz saniyede olmasa bile dakikalar içinde balık tutabiliriz. Tabi kurallara uyarak.

Kategoriler: Hayvanlar Alemi, Video

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...