Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı tarafından Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile online randevu alma düzenine geçmiştir. Bu yüzden Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu tuşlayarak operatör den randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi veya istediğiniz başka devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu yöntemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

2. Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi İnternetten randevu almak için; Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

2 Yorum "Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma"

  1. kezban dedi ki:

    göz doktaru sünay şahin

    • admin dedi ki:

      182 nolu telefon numarasından veya yukarıda bağlantısı yer alan linkten randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...