Pes 2014 Hakkında Son Bilgiler

Pes 2014 Hakkinda Bilgiler

Pes 2014 oyunu hakkında son bilgiler ve yeni gelişmeler.

Her sene olduğu gibi bu sene de hem pes hem fifa fazlası ile yarışacağını daha şimdiden belli etmektedir. Tahmini olarak iki oyunun da tam sürümleri Eylül civarında çıkacağı için oyuncular şimdiden demoları beklemeye koyulmuş bulunmaktadır.

Pes 2014 demo duyurusu ise haftalar öncesinden yapılmış ve oyunun Temmuz sonuna doğru bir demo yayınlayacağı bildirilmiştir. Baktığımız zaman demonun hala yayınlanmamış olması ise bir takım oyuncular tarafından memnuniyetsizlik ile karşılanmış durumdadır. Demodaki bilgilere baktığımızda ise oyunda Bayern Münih ve Santos olmak üzere iki takım bulunduğu görülmektedir. Allianz Arena’da kısa süreli bir hazırlık maçı şeklinde olacak olan maç, deneyim açısından demodan ileri gitmeyecektir. Twitter hesabından öncelikle oyunun Temmuz sonunda demo olarak oyunculara sunulacağı haberi ise yeni bir Twit ile geliştirilmiş bulunmaktadır. İnternet üzerinde dolaşan bir fotoğraf demonun Ağustos ayında çıkacağını söylese de bu haber yalanlanmıştır. Ancak her ne kadar yalanlansa da oyunun Eylül ayında çıkacağı düşünülürse demonun Ağustos’ta geleceğini tahmin etmek çok da zor değildir.

Pes 2014 ile ilgili olarak en merak edilen konu hiç kuşkusuz Fox Engine isimli oyun motorunun oyuna olan etkisi ile alakalıdır. Çoğu oyuncu fazlası ile meraklı bir şekilde oyunu beklemekte ve bu oyun motorunu denemek istemektedir. Her ne kadar trailer ve fotoğraf yayınlansa da asıl görüşler demo ve full sürüm oyun çıktığında belli olacaktır.

Kategoriler: Oyun Dünyası

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...