Samsung Galaxy Telefonlarda Gmail Kurulumu Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy Telefonlarda Gmail Kurulumu Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

Samsung Galaxy android işletim sistemi ile telefonumuzda yüklü olan gmail uygulaması üzerinden mail gönderip alabileceğinizi biliyor musunuz? normal İnternet tarayıcınız üzerinden sıklıkla kullandığımız e-mail gönderme, alma ve dosya resim gönderme işlemi yaptığımız gmail uygulamasını cihazınız üzerinden kullanmanız mümkün. Bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buyurun resimli anlatımıza… 

samsung-galaxy-gmail-kurulumu-resim-1

1.Adım: Öncelikle Samsung Galaxy cep telefonumuzdan yukarıda resimde görüleceği üzere uygulamalar kısmına tıklıyoruz ve ok işareti ile gösterilen “gmail” uygulamasına tıklıyoruz.

samsung-galaxy-gmail-kurulumu-resim-2

2.Adım: Daha sonra açılan sayfadan gene yukarıda görselde olduğu gibi ok işareti ile göstermiş olduğum “Mevcut hesap ekle” sekmesine tıklıyoruz.

samsung-galaxy-gmail-kurulumu-resim-3

3. Adım: Halihazırda kullandığınız gmail hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini yazarak görselde ok işareti ile göstermiş olduğum “Oturum açın” sekmesine tıklıyoruz.

samsung-galaxy-gmail-kurulumu-resim-4

4. Adım: Daha sonra açılan sayfadan “Bu telefonu Google Hesabıma yedekle” kutusuna tık koyuyor ve “ileri” sekmesine tıklıyoruz.

Hepsi bu kadar artık cihazınızdan istediğiniz gibi gelen mailleri kontrol edebilecek ve mail gönderebileceksiniz. Takıldığınız bir konu olursa yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Kategoriler: Gsm Dünyası, Nasıl Yapılır

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi İnternetten Online Canlı Mobese Kameraları İzleme Sitesi
Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ? Dizimag Neden Açılmıyor ? Dizi-Mag Kapatıldı mı ?
Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com Uygun Fiyata Deri Mont Tamiri ve Boyama Hizmeti: Derisitesi.com
Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir Android Telefonlarda İnternet Gezinme Geçmişi Nasıl Temizlenir

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...