Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı tarafından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer Devlet hastaneleri randevu sistemleri MHRS ile online randevu alma düzenine geçmiştir. Bu yüzden Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, internetten online randevu almak için 2 seçeneğimiz var. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Almak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda anlattık.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Sistemi

  1. 182 Numaralı telefonu tuşlayarak operatör den randevu,sıra numarası alabilirsiniz.
  2. İnternetten ise http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresini tıklayarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi veya istediğiniz başka devlet hastanesinden online randevu,sıra numarası alabiliyorsunuz.

MHRS ile randevu yöntemi artık daha kolay ve pratik, bu yüzden sağlık bakanlığına hastalara sağladığı bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

2. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten randevu almak için; Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten online randevu almak için burayı tıklayın.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile internetten randevu almayı bilmiyorsanız öğrenmek için burayı tıklayın.

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? | İnternetten Randevu Alma öğrenmek için tıkla.

Başka Devlet Hastanelerinden Randevu Almak İçin Bu Sayfamızda Bakabilirsiniz.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Yazının konu başlıkları: Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu alma, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numara Alma,  randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma

Kategoriler: Hastane Randevu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ? Sağlık Ocaklarından Randevu Nasıl Alınır ?
MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır? MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...