West Highland White Terrier Özellikleri

West Highland White Terrier Özellikleri – West Highland White Terrier Köpek Cinsi Hakkında Bilgiler

West Highland White Terrier cinsi köpeklerin kökeni gelişmesi şöyle gelişti; 19. Yüzyıl’ın ortasında, İngiltere’nin Argyll bölgesinde yaşayan bir cins terrier yetiştiricisi kendi köpeklerinin arasında bazı beyaz yavrular buldu. Bu köpekler seçildi ve West Highland White Terrier elde etmek amacıyla çiftleştirildiği bilinmektedir.

West Highland White Terrier  Cinsi Köpek

West Highland White Terrier Cinsi Köpek

West Highland White Terrier köpek cinsini gelin yakından inceleyelim. West Highland White Terrier cinsi köpeklerin soyu nereden gelmektedir? West Highland White Terrier köpeklerin fiyatı ne kadardır? West Highland White Terrier özellikleri nelerdir? West Highland White Terrier nasıl eğitilir? gibi sorularınızın cevabı yazımızın devamında.

West Highland White Terrier Fiyatları

West Highland White Terrier cinsi yavru köpeklerin fiyatları yaşına ve fiziksel özelliklerine göre 350 dolar ile 500 dolar arasında değişmekte. Eğer iyi eğitimli bir West Highland White Terrier almak isterseniz parayı biraz daha arttırmanız gerekir. İyi eğitimli bir West Highland White Terrier köpek için 800 – 1500 doları gözden çıkarmanız gerekir.

West Highland White Terrier Temel Özellikleri;
Geniş göğsünden kaslı bacaklarına kadar sağlam yapılı, fakat küçük gövdeli bir köpektir. Ateşli, hareketli ve kendine güvenlidir.

West Highland White Terrier Neler Yapar?;
Pek çok terrier gibi avındaki hayvanları yakalayabilen bir cinstir. Bu rolde ne kadar kararlı ve amansız olduğunu kanıtlamıştır.

Ancak günümüzde bu sempatik, küçük, hareketli köpek çok değerli ve aranan bir aile dostu haline gelmiştir. Bir apartmanda rahatlıkla yaşayabilir, ama özgürlük duygusunu sevdiği unutulmamalıdır. Bir terastan ya da küçük bir avludan hoşlanır.

West Highland White Terrier Kökeni;
19. Yüzyıl’ın ortasında, İngiltere’nin Argyll bölgesinde yaşayan bir cins terrier yetiştiricisi kendi köpeklerinin arasında bazı beyaz yavrular buldu. Bu köpekler seçildi ve West Highland White Terrier elde etmek amacıyla çiftleştirildi.

West Highland White Terrier Resimleri,Fotoğrafları

West Highland White Terrier Cinsi Köpeklerinizin Alım / Satım İlanlarını Bu Sayfamızdan Yayınlayabilirsiniz.

Kategoriler: Hayvanlar Alemi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Wirehaired Pointing Griffon Özellikleri Wirehaired Pointing Griffon Özellikleri
Welsh Springer Spaniel Özellikleri Welsh Springer Spaniel Özellikleri
Welsh Terrier Özellikleri Welsh Terrier Özellikleri
Weimaraner Özellikleri Weimaraner Özellikleri

Yorumunuzu Ekleyin

Yorumu Gönder

© 2013 Yazyaz.net Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve bilgiler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Orjinal Blog Yazıları...